#STARTER PASJE
#pasje

Wierzymy w to, że Bóg każdemu z nas wkłada w sercę prawdziwą PASJĘ! Coś, co daje nam radość i chęć do życia i działania. Posłuchaj niezwykłych ludzi, którzy już w młodym wieku odkryli swoją PASJĘ!


#inspiracje ❯

Jest Tata, który cię kocha - INSPIRACJA/20
JEST TATA, KTÓRY CIĘ KOCHA! Który nigdy Cię nie zostawi i nigdy o Tobie nie zapomni! Patrząc na historie Dawida, Eliasza i Nikodema przypomnijmy sobie, że niezależnie od tego, co jest w Twoim akcie urodzenia, skąd pochodzisz, Bóg zaprasza Cię do bliskości z sobą!
Stać się dzieckiem - INSPIRACJA/20
Co to znaczy STAĆ SIĘ DZIECKIEM BOGA? Czy to w ogóle być frajda "być dzieckiem Boga"? I... co wspólnego z tym wszystkim ma szabla?
Żyć jako syn, córka - INSPIRACJA/20
Jak żyć jako syn i córka Boga? Jak chodzić w tożsamości dzieci Bożych? Na ten temat dzielą się z nami Agnieszka i Michał Grzanka?
Syn czy niewolnik - INSPIRACJA/20
Ks. Radek Rafał i Kuba Kapral, ze wspólnoty Poznanie Pana, dzielili się z nami, co to znaczy być synem Boga i czym jest prawdziwa wolność, a to wszystko z charakterystyczną dla nich nutą uśmiechu.
Świat czeka na Ciebie - INSPIRACJA/20
Inspiracja, którą podzielili się z nami Marcin Zieliński i Krzysztof Sowiński. Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów i córek Boga (Rz 8,19)!
Włącz swoje życie - INSPIRACJA/19
Pierwsza inspiracja podczas #STARTER/19. Michał Jeleń, główny organizator konferencji, podzielił się z nami sercem Boga do młodych ludzi!
Rozpal się - INSPIRACJA/19
Podczas #STARTER/19 Marcin Zieliński dzielił się z nami tym, jak żyć ogniem dla Boga na co dzień. Zainspiruj się!
Bądź Bożym TERAZ - INSPIRACJA/19
#STARTER/19 zakończyliśmy nauczaniem Michała Nikodema, który przypominał nam o tym, że jesteśmy powołani, jesteśmy posłani! Nie jesteśmy przyszłością Kościoła - jesteśmy Bożym TERAZ!


#historie ❯

Bóg mi wjechał NA AMBICJĘ | Patryk
Genialna historia z życia Patryka, kiedy Bóg... wjechał mu na ambicję! Te babcie i ci dziadkowie dają radę... A ty nie dasz rady?


#pasje ❯

#STARTER PASJE
Wierzymy w to, że Bóg każdemu z nas wkłada w sercę prawdziwą PASJĘ! Coś, co daje nam radość i chęć do życia i działania. Posłuchaj niezwykłych ludzi, którzy już w młodym wieku odkryli swoją PASJĘ!
Moją pasją jest piłka nożna | BARTEK
Pomimo kontuzji nie poddał się i dzisiaj gra w Centralnej Lidze Juniorów! Bartek - bo to on jest bohaterem naszego filmu - dzieli się swoją pasją do PIŁKI NOŻNEJ!
Praktycznie każda dyscyplina LEKKOATLETYKI | Paula
Paula od 10 lat trenuje lekkoatletykę! Daje jej to wolność, siłę i pewność siebie! Jest mnóstwo tematów, w które można pójść. A co jest TWOJĄ pasją?
W tygodniu mam do OŚMIU TRENINGÓW | Benek
Co? Osiem treningów?! Plus mecz?! Ten człowiek naprawdę musi być zakochany w tym, co robi! "Pasja pomaga wydobyć u człowieka chęć życia!" - zdecydowanie!
Będę nagrywać MINECRAFTA - Składanie KOMPUTERÓW | Piotrek
"To nie ten chipset, nie ten socket, to Intel, a my mamy na podstawce AMD..." Dobrze, że przynajmniej Piotrek to rozumie!
Ważne, żeby się nie poddać - HULAJNOGA | Janek
Chociaż "katowanie" może nie brzmieć przyjemnie, a nogi mogą się mocno obić... to kiedy się uda - radość jest niezwykła! Janek opowiada o HULAJNODZE!
Zawsze chciałem robić SALTA | Eliasz
Taniec hip-hop, akrobatyka, parkour...! Od samego patrzenia mogą boleć kostki! Ale to ważne - znaleźć coś, co sprawia ci frajdę... i zacząć to robić!
To mnie ZAJARAŁO - o RYSOWANIU | Janek
Przeglądając zeszyt z rysunkami Janka naprawdę można się zachwycić! Co ten młody człowiek... ma w głowie?!
Przygoda ze ŚPIEWANIEM | Natalia
Natalia śpiewa od kiedy miała 5 lat! Schola parafialna, apele, koncerty, Małe TGD... A w tym wszystkim - Bóg, który nas zaprasza i powołuje!
Staram się GRAĆ WSZĘDZIE, gdzie mogę | Grzesiek
Muzyka jest życiu Grześka od kiedy był 3-letnim chłopakiem. Tła muzyczne na wielu filmikach na naszej konferencji i na platformie to właśnie jego dzieło! Razem z przyjaciółmi stworzyli GCNBeats!
To coś, co ma HARCERSTWO! | Tosia
Na pierwszy ogień leci Tosia, która opowie nam trochę o HARCERSTWIE!


#podcasty ❯

Bóg nie używa super doskonałych | PAWEŁ POLKOWSKI
Tym razem #STARTERPODCAST poprowadził główny organizator i pomysłodawca konferencji #STARTER, czyli Michał Jeleń! Spotkali się razem z Pawłem Polkowskim, liderem młodzieżowym we wspólnocie Strumienie Wody Żywej i ojcem zastępczym dla trójki dzieci, żeby pogadać o tym, co najważniejsze.
ŻYCIE Z BOGIEM JEST PEŁNIĄ SZCZĘŚCIA | KORNELIA
Czy Bóg jest tylko sprawiedliwym sędzią? Czy można być wierzącym i czytać Harrego Pottera? Co to znaczy SPOTKAĆ BOGA?
WIARA TYLKO DLATEGO, ŻE RODZICE WIERZĄ... | NATALIA
Pochodzę z rodziny wierzącej, więc Bóg gdzieś zawsze był w moim życiu. Jednak [...] wiara w Boga tylko dlatego, że rodzice wierzą, to by było trochę bez sensu.
NIE PASUJĘ DO TEGO, CO MYŚLĄ O WIERZĄCYCH | JEŻU
Dzięki temu, że miałem kontakt z osobami, które tego doświadczają, tym żyją - zobaczyłem, jak ja mogę tym żyć, jak ja mogę Boga doświadczać, jak On może działać w moim życiu.
MÓWIŁEM, ŻE TO NIE DLA MNIE | ŁUKASZ
Poruszyło mnie to, jacy są ci ludzie, jak oni żyją z Bogiem. Rzeczywiście - mówiłem, że to nie dla mnie, ale... dlaczego to nie dla mnie?
JAK 13-LATEK DOŚWIADCZA BOGA? | JANEK
Co to znaczy DOŚWIADCZYĆ BOGA? Czy jest to zarezerwowane tylko dla starszych i poważnych ludzi? Czy zwyczajny nastolatek, taki jak Ty, może poznać Boga?
Młodzi w Kościele teraz - PODCAST #1
Spotkaliśmy się z młodymi liderami grup młodzieżowych, żeby dyskutować o tym, co Bóg robi dzisiaj w Kościele.
Pokolenia! - PODCAST #2
Bóg jest Bogiem pokoleń! Ktoś podzielił się z nami wiarą, ktoś głosił nam Ewangelię, a teraz my jesteśmy powołani do tego, żeby dzielić się tą wiarą dalej!


#modlitwa ❯

Przebudźmy się - Koncert Projektu Przebudzenie
W przeddzień Konferencji #STARTER/20 Projekt Przebudzenie poprowadził nas w modlitwie i spotkaniu z Bogiem. W pieśniach nowych i tych starszych odkrywaliśmy to, kim jest nasz kochany Stwórca i Ojciec.
Modlitwa o młodych - #STARTER/20
Podczas #STARTER/20 Marcin Zieliński razem z Krzysztofem i Mają Sowińskimi poprowadzili nas w modlitwie i spotkaniu z Bogiem. Modliliśmy się o Boże przełomy i o zmianę w naszym kraju. Módl się razem z nami!
Wznoszę Alleluja
Nie zawsze jest łatwo i kolorowo. Kiedy dookoła ból, niewiara i przeciwności - tym głośniej będziemy wznosić ALLELUJA!
Taki jesteś Ty
On jest TU! Nawet kiedy nie czujemy, nawet kiedy nie widzimy - On jest i działa w nas i pośród nas! On jest Wszechmogący, a my żyjemy po to, żeby Go uwielbiać!
Ktoś jeszcze
Kiedy przechodzimy przez wodę, przez ogień - wiemy, że On jest z nami! On jest Tym, który uspokaja morze, daje nam wolność, a Jego krzyż przypomina nam o Jego niezwykłej miłości.
Bóg jest dobry
Stańmy wszyscy razem - od tego utworu rozpoczęliśmy #STARTER/20. Chociaż byliśmy fizycznie w różnych miejscach - w duchowej rzeczywistości łączyliśmy się z niebem i ze sobą nawzajem.


#starter/conf ❯

Zobacz jak było - #STARTER/20
Chociaż w czasie #STARTER/20 byliśmy w różnych miejscach - to jednocześnie byliśmy RAZEM! Zobacz, jak przeżywaliśmy konferencję w centralnym spocie warszawskim.
Czy dam radę? - #STARTER/20
Nie wiem, czy dam radę. Jest różnie. Czasem życie nie jest proste. Ale wtedy przypominamy sobie, że jest On - nasz Tata, który stoi za nami, kibicuje nam i kocha nas niekończącą się miłością.
Zaproszenie na #STARTER/20
ON JEST OJCEM, KTÓRY NA CIEBIE CZEKA - to słowa, które towarzyszyły nam podczas Konferencji #STARTER/20. Daj się zaskoczyć Jego miłości - On jest i czeka na Ciebie!
Zobacz, jak było - #STARTER/19
Ciągle na nowo wracamy do niesamowitego dnia - 28 września 2019. Właśnie wtedy pierwszy raz spotkaliśmy się razem w Warszawie z ponad 700 młodymi ludźmi - żeby uwielbiać Boga i inspirować się do pójścia za Nim!
Opening - #STARTER/19
#STARTER/19 zaczęliśmy od przypomnienia sobie, że nasz Bóg jest NIEZATAPIALNY - a kiedy my jesteśmy z Nim, mamy siłę, żeby się NIE PODDAWAĆ!
Zaproszenie 1 na #STARTER/19
Pierwsza edycja konferencji #STARTER odbyła się w 2019. Pytaliśmy: CZY CZUJESZ, ŻE ŻYJESZ NA SERIO?
Zaproszenie 2 na #STARTER/19
WYSTARTUJ DO NOWEGO ŻYCIA - tym hasłem zapraszaliśmy młodych ludzi na pierwszą edycję Konferencji #STARTER.


#inspiracje ❯

Jest Tata, który cię kocha - INSPIRACJA/20
JEST TATA, KTÓRY CIĘ KOCHA! Który nigdy Cię nie zostawi i nigdy o Tobie nie zapomni! Patrząc na historie Dawida,...
Stać się dzieckiem - INSPIRACJA/20
Co to znaczy STAĆ SIĘ DZIECKIEM BOGA? Czy to w ogóle być frajda "być dzieckiem Boga"? I... co wspólnego z tym wszystkim...
Żyć jako syn, córka - INSPIRACJA/20
Jak żyć jako syn i córka Boga? Jak chodzić w tożsamości dzieci Bożych? Na ten temat dzielą się z nami Agnieszka...
Syn czy niewolnik - INSPIRACJA/20
Ks. Radek Rafał i Kuba Kapral, ze wspólnoty Poznanie Pana, dzielili się z nami, co to znaczy być synem Boga i czym...
Świat czeka na Ciebie - INSPIRACJA/20
Inspiracja, którą podzielili się z nami Marcin Zieliński i Krzysztof Sowiński. Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje...
Włącz swoje życie - INSPIRACJA/19
Pierwsza inspiracja podczas #STARTER/19. Michał Jeleń, główny organizator konferencji, podzielił się z nami sercem...
Rozpal się - INSPIRACJA/19
Podczas #STARTER/19 Marcin Zieliński dzielił się z nami tym, jak żyć ogniem dla Boga na co dzień. Zainspiruj s...
Bądź Bożym TERAZ - INSPIRACJA/19
#STARTER/19 zakończyliśmy nauczaniem Michała Nikodema, który przypominał nam o tym, że jesteśmy powołani, jesteśmy...


#historie ❯

Bóg mi wjechał NA AMBICJĘ | Patryk
Genialna historia z życia Patryka, kiedy Bóg... wjechał mu na ambicję! Te babcie i ci dziadkowie dają radę... A...


#pasje ❯

#STARTER PASJE
Wierzymy w to, że Bóg każdemu z nas wkłada w sercę prawdziwą PASJĘ! Coś, co daje nam radość i chęć do życia i działania....
Moją pasją jest piłka nożna | BARTEK
Pomimo kontuzji nie poddał się i dzisiaj gra w Centralnej Lidze Juniorów! Bartek - bo to on jest bohaterem naszego...
Praktycznie każda dyscyplina LEKKOATLETYKI | Paula
Paula od 10 lat trenuje lekkoatletykę! Daje jej to wolność, siłę i pewność siebie! Jest mnóstwo tematów, w które...
W tygodniu mam do OŚMIU TRENINGÓW | Benek
Co? Osiem treningów?! Plus mecz?! Ten człowiek naprawdę musi być zakochany w tym, co robi! "Pasja pomaga wydobyć...
Będę nagrywać MINECRAFTA - Składanie KOMPUTERÓW | Piotrek
"To nie ten chipset, nie ten socket, to Intel, a my mamy na podstawce AMD..." Dobrze, że przynajmniej Piotrek to...
Ważne, żeby się nie poddać - HULAJNOGA | Janek
Chociaż "katowanie" może nie brzmieć przyjemnie, a nogi mogą się mocno obić... to kiedy się uda - radość jest niezwykła!...
Zawsze chciałem robić SALTA | Eliasz
Taniec hip-hop, akrobatyka, parkour...! Od samego patrzenia mogą boleć kostki! Ale to ważne - znaleźć coś, co sprawia...
To mnie ZAJARAŁO - o RYSOWANIU | Janek
Przeglądając zeszyt z rysunkami Janka naprawdę można się zachwycić! Co ten młody człowiek... ma w głowie?!...
Przygoda ze ŚPIEWANIEM | Natalia
Natalia śpiewa od kiedy miała 5 lat! Schola parafialna, apele, koncerty, Małe TGD... A w tym wszystkim - Bóg, który...
Staram się GRAĆ WSZĘDZIE, gdzie mogę | Grzesiek
Muzyka jest życiu Grześka od kiedy był 3-letnim chłopakiem. Tła muzyczne na wielu filmikach na naszej konferencji...
To coś, co ma HARCERSTWO! | Tosia
Na pierwszy ogień leci Tosia, która opowie nam trochę o HARCERSTWIE!...


#podcasty ❯

Bóg nie używa super doskonałych | PAWEŁ POLKOWSKI
Tym razem #STARTERPODCAST poprowadził główny organizator i pomysłodawca konferencji #STARTER, czyli Michał Jeleń!...
ŻYCIE Z BOGIEM JEST PEŁNIĄ SZCZĘŚCIA | KORNELIA
Czy Bóg jest tylko sprawiedliwym sędzią? Czy można być wierzącym i czytać Harrego Pottera? Co to znaczy SPOTKAĆ...
WIARA TYLKO DLATEGO, ŻE RODZICE WIERZĄ... | NATALIA
Pochodzę z rodziny wierzącej, więc Bóg gdzieś zawsze był w moim życiu. Jednak [...] wiara w Boga tylko dlatego,...
NIE PASUJĘ DO TEGO, CO MYŚLĄ O WIERZĄCYCH | JEŻU
Dzięki temu, że miałem kontakt z osobami, które tego doświadczają, tym żyją - zobaczyłem, jak ja mogę tym żyć,...
MÓWIŁEM, ŻE TO NIE DLA MNIE | ŁUKASZ
Poruszyło mnie to, jacy są ci ludzie, jak oni żyją z Bogiem. Rzeczywiście - mówiłem, że to nie dla mnie, ale......
JAK 13-LATEK DOŚWIADCZA BOGA? | JANEK
Co to znaczy DOŚWIADCZYĆ BOGA? Czy jest to zarezerwowane tylko dla starszych i poważnych ludzi? Czy zwyczajny nastolatek,...
Młodzi w Kościele teraz - PODCAST #1
Spotkaliśmy się z młodymi liderami grup młodzieżowych, żeby dyskutować o tym, co Bóg robi dzisiaj w Kościele....
Pokolenia! - PODCAST #2
Bóg jest Bogiem pokoleń! Ktoś podzielił się z nami wiarą, ktoś głosił nam Ewangelię, a teraz my jesteśmy powołani...


#modlitwa ❯

Przebudźmy się - Koncert Projektu Przebudzenie
W przeddzień Konferencji #STARTER/20 Projekt Przebudzenie poprowadził nas w modlitwie i spotkaniu z Bogiem. W pieśniach...
Modlitwa o młodych - #STARTER/20
Podczas #STARTER/20 Marcin Zieliński razem z Krzysztofem i Mają Sowińskimi poprowadzili nas w modlitwie i spotkaniu...
Wznoszę Alleluja
Nie zawsze jest łatwo i kolorowo. Kiedy dookoła ból, niewiara i przeciwności - tym głośniej będziemy wznosić A...
Taki jesteś Ty
On jest TU! Nawet kiedy nie czujemy, nawet kiedy nie widzimy - On jest i działa w nas i pośród nas! On jest Wszechmogący,...
Ktoś jeszcze
Kiedy przechodzimy przez wodę, przez ogień - wiemy, że On jest z nami! On jest Tym, który uspokaja morze, daje...
Bóg jest dobry
Stańmy wszyscy razem - od tego utworu rozpoczęliśmy #STARTER/20. Chociaż byliśmy fizycznie w różnych miejscach...


#starter/conf ❯

Zobacz jak było - #STARTER/20
Chociaż w czasie #STARTER/20 byliśmy w różnych miejscach - to jednocześnie byliśmy RAZEM! Zobacz, jak przeżywaliśmy...
Czy dam radę? - #STARTER/20
Nie wiem, czy dam radę. Jest różnie. Czasem życie nie jest proste. Ale wtedy przypominamy sobie, że jest On - nasz...
Zaproszenie na #STARTER/20
ON JEST OJCEM, KTÓRY NA CIEBIE CZEKA - to słowa, które towarzyszyły nam podczas Konferencji #STARTER/20. Daj się...
Zobacz, jak było - #STARTER/19
Ciągle na nowo wracamy do niesamowitego dnia - 28 września 2019. Właśnie wtedy pierwszy raz spotkaliśmy się razem...
Opening - #STARTER/19
#STARTER/19 zaczęliśmy od przypomnienia sobie, że nasz Bóg jest NIEZATAPIALNY - a kiedy my jesteśmy z Nim, mamy...
Zaproszenie 1 na #STARTER/19
Pierwsza edycja konferencji #STARTER odbyła się w 2019. Pytaliśmy: CZY CZUJESZ, ŻE ŻYJESZ NA SERIO?...
Zaproszenie 2 na #STARTER/19
WYSTARTUJ DO NOWEGO ŻYCIA - tym hasłem zapraszaliśmy młodych ludzi na pierwszą edycję Konferencji #STARTER....
BÓG JEST DOBRY
#muzyka

Zobacz też:© STARTER, Włącz swoje życie